top of page
DVDs

Hunter Series 2017 yılından itibaren IT ve Gaming ürünlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik çözümler sunan bir markadır.

Vizyonumuz
Türkiye pazarında sürdürülebilir müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek, en büyük IT ve Gaming perakendecisi olmak.

Misyonumuz
Farklı IT ve Gaming ihtiyaçlarına yönelik ürün yelpazemizi güncel tutarak tüketici ile buluşturmak.

Hedeflerimiz
- Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti
- Ulaşılabilir fiyat politikası
- Mutlu çalışan
- Problemlere çözüm odaklı yaklaşım
- Hızlı kargo süreci
- Teknolojiye ihtiyaç duyulduğunda ilk tercih olmak
- Türkiye’nin büyük ve en çok tavsiye edilen IT ve Gaming perakendecisi olmak
Hunter Series, hedeflerine ulaşmak için her zaman kendisini güncel tutmaya ve inovatif çözümlere başvurmaya devam etmektedir.

Siz değerli ziyaretçilerimize Hunter Series'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • İade Politikamız
    Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı olarak iletmenizdir. İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Hunter Series tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır. Genel İade Koşulları İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan iadelerin geri nakliye ücreti tarafımızca karşılanır. Aksi takdirde kargo firması sizden taşıma ücreti talep edecektir. Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için iletişim formunu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Teslimat Şartları
    Siparişini vermiş olduğunuz ve stoklarımızda olan ürünler saat 16 ya kadar aynı gün içinde kargoya verilir. Saat 16 dan sonraki siparişler bir sonraki gün kargoya verilir. Sitemizden kredi kartına taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi Tüm siparişleriniz güvenli paketlerdedir. Ürünlerinizi kargo görevlisi yanında kontrol ederek teslim almalısınız. Siparişinizde eksik veya hasar gören ürün var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız.
bottom of page